Anasayfa / Kişisel Gelişim / Sıradaki diyen siz değilseniz (M.L.M)

Sıradaki diyen siz değilseniz (M.L.M)

marketing-consulting-strategySıradaki diyen siz değilseniz her gün kaybetmek için enerji tüketirsiniz.

Bu enerji kaybı insanların üzerine eğiliminizden kaynaklanır. Karşınızdakilere ne kadar çok eğilimde bulunursanız o kadar geri çekilirler.

Aday konusunda seçici olmadığınız taktirde ise kaybedecek insanları işinize dahil etmek için çabalar durursunuz. Her eğilimde bir itiş gerçekleşirken , her itiş bir çekimi gerçekleştirir. Sizin düşünceniz onları ne kadar kurtarmak olsa da sizi anlayamayacaklar.

Başarı ve başarısızlığın başladığı nokta burasıdır. Liderler bunu bilirler.

Çevrelerinden etkilenmezler,kaybetme korkuları yoktur.Ödedikleri bedellere odaklanmak yerine başarıya odaklanırlar ve değer sunarlar.

Maaşlı işlerde veya profesyonel işlerde çalışanların çalışmak istediği şirketler ne yapıyorlar? Onların marka olmasının sebebi çok çalışmaları mı ? Sürekli iş başvurusu almalarının sebebi sürekli insan peşinde koşmalarımı ?

Sürekli insanların peşinde koşup ” ne olursun kurmuş olduğum şirketime, ağıma katıl! Lütfen bak biz büyüyoruz ne olur gel! Bu şirkete lütfen ortak ol! ” demeleri midir?

Ben böyle bir şirket,kuruluş görmedim.

Networker’ların %97’si şirketlerin isteklerine odaklanıyor ve bu isteği şu şekilde algılıyor ; Sen insan tarama programını uygula ve bunu uygularken benim reklamımı yap. Benim şirketime katılmak isteyenler zaten gelecektir. Ben büyük bir firmayım dolayısıyla kaybetme korkum yok! Benim gücümü onlara göster.

Peki !

Siz işçi bulma kurumu musunuz?

Ayrıca dışarıda sizin firmanız dan çok daha kaliteli firmalar olamaz mı ?

Bedelini ödediğiniz iş sadece işçi bulmak için miydi? Bilgisizce işinize dahil olanların çoğunun izleyici olarak kalacaklarını bilmiyor muydunuz?

Benim tavsiyem insanları kovalamayı bırakmanızdır. Hayatlarında kazançlı iş yapmak isteyenler zaten sizi arayıp bulacaklar.

Sizin başarınıza…

imza-Tugayuzumcu

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…

Önceki yazıyı okuyun:
Network Marketing’de Çekirdek yapı (M.L.M)

İnsanlar neden korktuklarını bilmezler! Bu işin doğasını yani çekirdeğini ve yapısını karşınızdaki adayınıza gösterebilmelisiniz. Bunu karşınızdakilere nasıl anlatabilirsiniz? Şuan ve...

Kapat