Anasayfa / Genel / En İyi Ücretsiz 5 WordPress Eklenti 2016

En İyi Ücretsiz 5 WordPress Eklenti 2016

Günümüzde artık İnternet sitelerinin %60’ı WordPress alt yapısını kullanmakta ve WordPress kullanıcılar Google aramalarında biraz daha yukarılara çıkmanın yollarını bulmaya çalışıyor. Özellikle yeni başlayanlar ve başlayacak olan kişilerin mutlaka kullanması gereken,en etkili ve en iyi ücretsiz eklentileri okuyucularımla paylaşmak istedim.

 

1. All In One SEO Pack

all-in-one-seo-pack

Bir blog sitesi yönetiyorsanız ve Google aramalarında en üst seviyelere hızlı bir şekilde ulaşmak ve trafik çekmek istiyorsanız  All İn One Seo Pack bu iş için biçilmiş Kaftan diyebilirim. Seo ile ilgili ayar bilginizin olmasına gerek duymadan bütün ayarları otomatik olarak yapacak ve size yardımcı olmaya başlayacaktır. Eklentiyi kurduğunuz anda Eklentiler bölümünden etkinleştirmek yeterli olacaktır.

WordPress kurulum Linki ♠

İndirme Linki

 

 

2.Google XML Sitemaps

googlexmlsitemaps

Yaklaşık 15 bin kullanıcısı olan Google XML Sitemaps eklentisi sitenizde yaptığınız bütün değişiklikleri ,yazıları,görselleri,etiketleri tarayarak Google arama motoruna gönderir ve sitenize daha fazla ziyaretçi çekmenizi sağlar.  Bu eklenti sayesinde WordPress kullanıcılarının başarıyı yakalaması kaçınılmaz oluyor.

WordPress kurulum Linki

♠ İndirme Linki ♠

3.MailChimp for WordPress

mailchimp-730x250

 

Kampanyalarınız var ve duyurmak istiyorsanız MailChimp tam size göre bir WordPress Eklentisi diyebilirim. Pazarlamacıların,Eğitimcilerin,Doktorların bireysel veya kurumsal olarak her zaman elinizin altında bulunması gerektiğini bilmenizi isterim.Kullanımı çok basit olmakla birlikte belirli bir kullanıcı sayısına kadar ücretsiz hizmet veriyor olması dikkat çekiyor.

 

WordPress kurulum Linki

İndirme Linki

 

 

4.Shareaholic share buttons

shareaholic-social-sharing-wordpress-plugin

Bu zamana kadar gördüğünüz veya görmediğiniz bütün sosyal ağları içinde barındıran ve ücretsiz olarak hizmet veren paylaşma eklentisi Shareaholic tamamen ücretsiz ve çoğu ücretli paylaşma eklentisinin boyunun ölçüsünü alacak derecede profesyonel olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ziyaretçilerinizi  diğer yazılara veya konularınıza yönlendirmek için görsel olarak yazınızın altında konu başlıkları halinde belirtmenizi sağlıyor.

 

WordPress kurulum Linki

İndirme Linki

 

5. WP Statistics

wpstatistics

 

Bu eklenti sitenize ziyaritçilerinizin nerelerden geldiğini ,hangi konuların ilgi çektiğini tüm detaylarıyla sayısal olarak  analizini çıkartır. WordPress kullananların olmazsa olmazı diyebiliriz.

WordPress kurulum Linki

İndirme Linki

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…

Önceki yazıyı okuyun:
Online Para Kazanmak İçin 3 Önemli Kural

İnternet üzerinden 7/24 Otopilot'ta ve sizden bağımsız olarak para kazandıran bir sistem arayışı içerisinde iseniz aşağıda okuyacaklarınız size yardımcı olacak...

Kapat