Anasayfa / Güncel / İhtiyacınız olan pilot değil! 7/24 Otopilot (M.L.M)

İhtiyacınız olan pilot değil! 7/24 Otopilot (M.L.M)

 

0,,3949906_4,00Bana  2 soru sorma hakkı verselerdi networker'lara şunları sorardım.

  1. Kurduğunuz ticarette grubunuzda oluşan kişilerin hiç bir şey kazanmamasına göz yumarak mı başlardınız ?
  2. Kurduğunuz ticarette grubunuzda oluşan herkesin sağlam şekilde ilerlemesini öğreterek mi başlardınız?

Yüzyüze görüştüğüm ve farklı firmalarda çalışan arkadaşların görüşlerini ve sorularını alıyorum. Bu güne kadar topladığım veriler şunu kanıtlıyor; Bilgisizce yapılan hız kaza yaptırır.

Eğer bir networksanız Eric Worre'nin  ''90 günlük oyun planı''  networker eğitiminde uçak örnekleme videosunu izlemişsinizdir. Networker'ların çoğu  bu uçak örneklemesini ''biranda ticaretime şu bahsedilen 20 kişiyi alayım da kurtulayım’’ tarzında yaklaşıyor. 90 günlük oyun planı çok iyi bir oyun planıdır ve denenmiş gerçeklerdir.

Dikkat etmeniz gereken asıl nokta uçağı uçurmaktan bahsediyorsunuz ama uçağın Kokpit’ine oturttuğunuz kişi halen daha cahil ve bilgisiz. Video'da bahsedildiği gibi çoğu networkerın Uçağı öyle kolay havalanmadı  ve kolay uçmadı değil mi ? Bu durumun oluşmasındaki sebepleri düşündünüz mü ?  Bir çoğunuz daveti yapar yapmaz adayı pilot koltuğuna oturtuyorsunuz.

Belirli bir seviyeye gelmeniz ve  karşınızdaki kişiyi  belirli seviyeye getirmeniz çok kısa zamanda olması gerekiyordu değil mi ?

Ve bu kısa zamanda ekibinize ilk aldığınız kişiler sağlam temelleri olması gerekiyordu değil mi ?

Liste hazırlattığınız insanlar genellikle %80'lik çoğunluğun olduğu, aynı davranış, düşünce yapısına sahip Modern kölelerle irtibata geçecek değil mi ? Kesinlikle evet.

İkna kabiliyetiyle kurduğunuz ekip sizi kopyalayamıyorsa başarınızın nasıl olacağını düşünüyordunuz ?

Amacınız önce etik değerlere sahip çıkan, %100 Güvenli ,adaletli ve kolay kopyalanabilir olmak olsun.Sonraki aşama ise belirli bir seviyeden sonra anlık zıplama ( faster than light)  yapabilecek geminizi inşa edebilmek olsun.

Dünyanın kusursuzca kurulmuş bu sistemine, insanların hatalı yönlendirmelerinden dolayı sakına yüz çevirmeyin ve bu yazıyı okuduğunuz şu an itibariyle kendinize bir iyilik yapın. Sizi davet eden yanlış da olsa kesinlikle kendinize kopyalanabilir bir lider belirleyin ve onun izinden gidin.

Bu yazıya dair olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum ve eğer işinizi 7/24 sizden bağımsız olarak inşa etmek istiyorsanız 15 günlük e-kampa katılın ve her gün 1 e-mail ders olmak üzere bilgileri almaya başlayın. Karşılaştığınız bütün sorunlar için numaram  0530 086 55 55  whatsapp'dan benimle iletişime geçebilirsiniz. Yoğunluk nedeniyle geciksem de mutlaka cevap veriyorum.

Sizin başarınıza...

imza-Tugayuzumcu

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…

Önceki yazıyı okuyun:
Telefonda davet almak -MLM

Networker'ların çektiği sıkıntılardan biri de telefonla davet alma aşamasıdır.Networker'lar, yeni adayı işe başlatırken kişi listesinden arkadaşlarını,yakınlarını ve hatta yakınları haricinde...

Kapat