Anasayfa / Güncel / İnternet Üzerinden Online Network Marketing

İnternet Üzerinden Online Network Marketing

internet uzerinden network marketing

Network Marketing’in  temeli satın alma ve satış yapmaya dayanır. Peki dünya üzerindeki  insanların ağ oluşturmak için, İnternetten daha iyi bir yeri olabilir miydi ? Dünya istatistiklerine göre 2006 yılı itibariyle  dünya çapında online satış odaklı 1 milyardan fazla kişi vardı. İnternet’in sağladığı güce rağmen bir çok ağ pazarlama yapanlar çevrelerinde oluşturmuş oldukları  piyasayla uğraştılar ve büyümeye devam ediyorlar.

Zaman kaybı  yaşamadan , internet üzerinden 7/24 işimizi büyütebilmek ciddi anlamda heyecan verici bir fikirdi.

Bu heyecan yaratan fikir 2009 yılında keşfedildi. İnsanların en büyük şikayeti; zaman kaybı  ve bulduğu kişilerin aktif bir şekilde harekete geçirememekti.  Eğer online dünyanın kendine özgü doğrularını uygulayabilirsek 7/24 müşteri ve aday jenerasyonunu sağlamış olacaktık. Biz onları bulmak yerine ,onlar bizi bulacaktı.

Kulağa ne kadar hoş gelse de kopyalamanın önemini  göz ardı etmeden, bu durumu yaratabilmek bahsedildiği kadar kolay mıydı ?  Bu fikri inceledikten sonra  , çevremde temasta olduğum  insanlara paylaşımlarda bulundum.  Sordukları soruların çeşitliliği bir tarafa ‘’ Bu iş online olarak nasıl inşa edilebilirdi? ‘’

Öncelikle şunu çok iyi bilmemiz gerekiyor ; İnternet sizin altınızda çiçekli böcekli hatlar oluşturmaz. İnternet sizleri kaliteli insanlarla buluşturur. Sizin gibi düşünen, dünyaya sizin gibi farklı bakan ,üretken insanları sunar. Onlarla iletişimde olursunuz,arkadaş olursunuz, bir araya gelirsiniz ,fikir paylaşımlarında bulunursunuz ve onlara destek olursunuz. Bu etkinlik  hem sizde , hem de çevrenizde güven yaratır. İnsanlarla bir araya gelmek, onlarla arkadaş olmak, arkadaş kalabilmek tabiki yine kişinin becerisine kalmış…

Bu oluşumun ,bu sürecin kolay olmadığını belirtmek istiyorum. Fakat bunu öğrenmek zorundasınız.Online dünya’nın kendine has doğrularını detaylıca hep birlikte inceleyeceğiz.

Online dünya doğruları ve offline dünya doğruları birbirinden çok farklı…

Ürününüzü satın almaya hazır müşteri adayları ,

İşinize ‘’EVET’’ diyip Distribitör olmak isteyen adaylar ,

Eski Firmasını bir sebeple bırakmış sayıları belli olmayan Networker’lar ,Liderler ,

‘’Artık Network Marketing yapmayacağım’’ deyip sizin eşi benzeri olmayan planınızı merakla bekleyenler,

Geçmişte berbat deneyimler yaşayan , belki de hiç kazanmayanlar  ve daha fazlası…

Bunları hepsi  ”İNTERNET”te!

 

Umarım faydalı olmuştur.  Bu yazıyla ilgili olumlu veya olumsuz yorumlarınızı mutlaka bekliyorum. Eğer beğendiyseniz sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.

imza-Tugayuzumcu

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…