Anasayfa / Dijital Pazarlama / İnternetten Para Kazanma Teknikleri

İnternetten Para Kazanma Teknikleri

Dünya’da fazlasıyla insanın internetten para kazanmak için adım attığını ve sonunda çok fazla uğraş gösterilmesi gerektiğini anlayarak geri çekildiğini görmekteyiz.

Bu güne kadar gelmiş geçmiş para kazandıran sistemleri araştırmaktan ve deneylemekten asla vazgeçmedim. Bir çok sistemin birbirlerine benzerlik göstertiğini anlayabilirsiniz.

Benim için en önemli olan zaman kaybı yaşamamaktır. Para kazanmak için yüksek meblağlar ödememektir. Ben aktiflik göstermediğimde üyeliğimin iptal edilmemesidir. Sunum , sunum ,Otel ,Otel gezip insanları işe dahil etmek için zorlamamaktır.

En nefret ettiğim şey bir işi yaparken karşımdakine zorlamaktır. Bu yazdıklarım önemlidir çünkü fazlasıyla marketing işleri bu yüzden yapılamaz hale gelmektedir.

Bu konu içeriğinde aslında Marketing işinin çoğu insan tarafından neden yapılamadığınıda anlamış olacaksınız. Bu yazıyı okurken diğer yazılarımı okuma isteği uyanıp beni takip eden ve kendi isteğiyle bana bu işi öğret diyenlerin olduğunu anlayacaksınız. Benim yapmış olduğum Momentum sistemde ayağa gitmek yoktur.

Çok kazandırdığını veya kazanacağınızı iddia eden fazlasıyla Ağ pazarlama firmaları ve distribitörleri aslında yana yana insan arayışına girmektedir. İş tekliflerinin geneli size ilk başta ürün satmak için gelir. Ürünü aldığınızda artık ömür boyu kullanıcısı olmak zorundasınızdır. Eğer ürünü kullanmazsanız , kullanmadığınız ürünü nasıl olurda farklı kişilere önerebilirsiniz ?

Network Marketing Buzdağı’nın sadece görünen kısmıdır. Görünmeyen kısımlarını anlatmakla bitmez.

Youtuber Olma Sevdası

Örnekler gözünüzün önündedir. Senelerce videolar çekip ve video çekmekle kalmayıp düzenlemesine günlerini verip, kaybedilen zamanına acımayanların  topluluğunu içinde barındıran Youtube kanalıdır. Video izletmek için çabalayıp sene sonunda bankamatiğe gidip ; ”  Bumuydu emeğimin karşılığı” diyebileceğinizi şimdiden duyabiliyorum.

İnternetten Para Kazanmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Nasıl yapacağız bu işi diyenleri duyuyor ve her gün onlarca telefon alıyorum ve genelliklede mail alıyorum.

Ben insanlara öncelikle bu tarz işlerin araştırıcı ,meraklı,yazıları okuyan,kazanmak için uğraşanlarını elekten yani süzgeçten geçiriyorum.

Para kazanmak için kesinlikle aile,akraba,arkadaş çevresiyle ,okul çevresiyle,çalıştığınız ortamda yapılamayacağını garanti ediyorum.

Eğer siz araştırılıp bulunamıyorsanız yani kendi reklamınızı yapmak yerine farklı markaların reklamını yapıyorsanız işiniz çok zordur. Bunun yerine benim tavsiyem kendi reklamınızı yapıyor olmanızdır. Kendi reklamınızı yaparsanız zamanınızı farklı şeylere odaklamak yerine kendinize ayırırsınız.

O kişi sizi bulur o kişi size göre olmuşsa veya bu işi yapabileceğine inanıyorsanız işe dahil eder gelişmesini ve para kazanması yolunda adımlar atmasını izlersiniz.

Diğer türlü yani sunum kültürüyle yani davet ederek hayallerinize varamazsınız.

Bu yazıyı anlamak için öncelikle diğer başlıklara göz atmanız gerekecektir.

İnternetten para kazanmak istiyorsanız ve bunu 7 /24  sizden bağımsız olarak işlemesini istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.  0530 086 55 55 Whatsapp’dan mesaj atabilirsiniz. Size mutlaka müsait olduğumda geri dönüş yaparım.

 

Sizin başarınıza…

Leave your vote

-6 points
Upvote Downvote

Total votes: 6

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 6

Downvotes percentage: 100.000000%

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

2 Yorumlar

  1. Ben sizi takip ediyorum yazılarınızı çok beğeniyorum. Network marketingten çok sıkıldım artık. Lider denen kişilerin bana mesaj göndermesi, sürekli taciz etmesi ve sunumlara katılmam için ısrarcı olmalarından sıkıldım. Para kazanmak istiyorum fakat ürün satmak yada ürünle uğraşmak istemiyorum. Bir bayan olarak normal işimi zaten yapıyorum. Tavsiyelerinizi dinleyip ekstra olarak bu işi yapmak istiyorum. Lütfen bana yardımcı olun.

  2. Ben network marketing’e girdim ve zararlı çıktım. Sizin yazılarınızı okuduğumda benden bağımsız olarak sürekli adayların bana geleceğini söylüyorsunuz. Bu nasıl olurda adaylar bana kendiliğinden gelir. Sizinle en son 2 ay önce telefonla görüştüm. Görüşme esnasında benim teklfimi red ettiniz. Size bağlı olarak çalışmak istediğimi söylediğim halde benimle görüşmediniz. Ne yapmam gerekiyor artık bana bu konuda yardımcı olun. Ben gerekli yatırımı yapmaya hazırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…

Önceki yazıyı okuyun:
Kazandırmayan Network Marketing

Soruyu şu şekilde sormalıyız ; Network Marketing neden kazandırmaz? Her zaman olduğu gibi cehalet kaybettirir. Birisi insanlara çıkıp Dünya düzdür...

Kapat