Anasayfa / Güncel / MLM’de Hemen Kazanabilecekmiyim ?

MLM’de Hemen Kazanabilecekmiyim ?

Business-Insuranceİnsanlara iş/ sunumunu yaparken tercih yapan kişi adına karar verip  ”hızlı bir şekilde kazanırsın” demek yanlış olacaktır. Bu kazanım kişinin kesinlikle hızına ve performansına bağlıdır. İnsanların çoğu zaten farklı işlerle ilgilendiği için  bu tarz işlere karşı çıkarlar. İşini kurarken sabırsız davranan çoğu insan inançsızlık boşluğuna düşer ”olmuyor” derler ve bilgi vermeyi bırakırlar.

İşinizi anlatmanın çokça yolu ve yöntemi var. İyi yöntemlerden bir tanesi de bilgi akışının düzenli olarak sağlanmasıdır. İnsanların Network Marketing işine başlarken  kendisine zaman belirlemesi gerekir.  Örnek olarak; 1 yıl boyunca yaptığı eforla, gelecekte katlayarak büyüyen pasif gelir elde edeceği anlamına gelir.

Sizden bağımsız işleyen sistem

Bağımsızlık sürekliyse ve size ihtiyaç duyulmadan işliyorsa , her işte olduğu gibi ilk başlarken belirli seviyede efor koymanız gerekecek.

not: Burada bahsettiğim markalar veya şirket bilgileri falan anlatmak değil.

Network Marketing (MLM) ‘de İlk  inşa sırasında kopyalamanın gücünü kullanarak daha fazla kişiye ulaşmanız , masa başındaki nöbeti devretmeniz anlamına gelir. Bu sistemin içine Bot(Bilişim Robotları) eklendiğinde bilgi akışı daha hızlı olmaya başlar. Kurmuş olduğunuz yada kullanmış olduğunuz sistem için çalışan  sanal robotlar olmalı  ve bu sanal robotlar sizden bağımsız bir şekilde  masa başında insanlara sürekli bilgi aktarır durumda olmalılar.

robotlar

Sanal Robotların  Görevi 

İşi öğrenmek isteyen kişileri sizin yerinize karşılarlar.

Her gün kısa süreyle onları bilgilendirirler.

İnsan ayrımı yapmazlar

Bilinçlendirilmiş olan grupları toplarlar.

Sisteme kayıt için onayınıza sunarlar.

ve daha fazlası…

Umarım bu yazı faydalı olmuştur. Bu yazıya dair, olumlu veya olumsuz, yorumlarınızı mutlaka bekliyorum. Ve, eğer beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın.

 

Sizin Başarınıza…

imza-Tugayuzumcu

 

 

 

 

 

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…

Önceki yazıyı okuyun:
MLM’de Kod çözücü olmak

Network Marketing işini inşa ederken fazlasıyla makale, kitap,blog okumalı  ve okumaya da devam etmelisiniz. Bu sektördeki eksikleri ,sorunları analiz edip...

Kapat