Anasayfa / Güncel / Modern Kölelik

Modern Kölelik

modern-köle   İnsanlar her gün aynı film’in içerisinde olmaktan sıkılmazlar.Çünkü onlara pahalı da olsa bahşedilmiş belirli alışkanlıklar var ve bu alışkanlıkları defalarca yapmayı seviyorlar. Kendilerine hayır demeyi , korkmuyorum derken bile korkuyu alışkanlık haline getirmenin gururuyla yaşıyorlar.

Sistem böyle işler!

Sorunlar üretilir ve çözümlerin yukarıdan beklenmesi sağlanır. İnsanların çoğu çözümü kendinde aramak yerine farklı kişileri suçlamayı, veya onlardan çözüm beklemeyi tercih ederler.

Başarı yükünü yukarıya, iş yükünü aşağıya vermek sistemin vazgeçilmez kanunudur.Genlerimize kadar işleyen bu alışkanlıkları ve davranış biçimini kullananlar daima hem zamandan , hem sağlığından hemde para kazanır durumdalar.

Kazananların reklamları uyurken bile farklı mecralarda yapılır. Bu reklam sinyalini alan beyin kendisine ihtiyaç doğurmaya başlar. O ihtiyacı kabullenir ve kimlere kazandırdığı umurunda bile olmaz.

 

İşte modern kölelik tamda bu noktada başlar.

Büyük oynayanlar reklam yaptıkça kazanır. Onların yaptığı reklamın ister istemez parçası olursunuz. Günlük hayatta kullandığınız bir telefon, telefon içerisinde kullandığınız bir uygulama, evinizde izlediğiniz televizyon, sofranıza getirdiğiniz bir kola, sürekli gitmekte olduğunuz cafe’ler , okumak istediğiniz gazeteler vs… Çoğu insanın yaptığı ise sadece o anlık sunduğu hizmet bedelini almaktır.Tabi sürekli çalışmak şartıyla…

Modern kölelikten kurtulmanın çözümü  Pasif gelir.  Eğer pasif gelir elde ederseniz ki bu sürekliliği sağlayacaktır. İlk başta çok yorulursunuz ,zahmet çekersiniz, sıkılırsınız,psikolojik çöküntüler yaşarsınız,enerji kaybınız olur, çevrenizden istemediğiniz tepkiler alacağınız kesindir. Bir kere öğrenip  inşa ettiğinizde ise süreklilik kazanacaktır ve hiç kimse sizi durduramayacaktır.

Bu arada,  Ağ Pazarlama işinizi internetten nasıl otopilotta, 7/24 sizden bağımsız inşa edebileceğinizi merak ediyorsanız Network Marketing (MLM) ÜCRETSİZ e-mail eğitim kursuna katılın. Ücretsiz olan bu eğitim 50 gün sürer. Her gün bir tane email eğitim dersi alırsınız ve 50 gün sonra siz de network marketing işinizi internetten inşa ediyor durumda olursunuz.

Başarı sizinle olsun…

imza-Tugayuzumcu

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…

Önceki yazıyı okuyun:
SİZ BİR DANIŞMANSINIZ

Hayallerini gerçekleştirmek adına adaylarınızın fırsatınızı araç olarak kullanarak kendilerini satmalarını sağlarsınız. Bunu yapmanın en iyi yolu, nasıl daha hızlı, nasıl...

Kapat