Anasayfa / Güncel / Neden Network Marketing?

Neden Network Marketing?

Young business man holding question mark signs

Network Marketing’e başlayanların %95’i daha önceden hiç bir şekilde bu işle bilgisi,ilgisi ve deneyimi olmayan kişilerdir.  Bu işi yapmanın fazlasıyla yöntemi vardır ve geliştirilmeye açıktır.

Neden Networker’lar daha önceden yapmadıkları ve deneyim sahibi olmadıkları bu işi seçtiler ?

Bu sorunun cevabını onlara sizler verdiniz aslında.

Bu gün yoğun,stresli,yorucu şekilde çalışıyor olmanız.Ailenize, çevrenize karşı sorumluluklarınız tam anlamıyla getiremiyor olmanız.Stres altında olup hak ettiğiniz yaşam standartlarına çıkamıyor olmanız. Bazılarınızın bir iş kurup batıyor olması, bazılarınızın borç batağından kurtulmaya çabalaması, bazılarınızın ise elde etmek istediği zamanın yarısını bile yakalayamıyor olması, bazılarınızın emeklilik pilanları yapıp az maaşla idare edecek olması, çocuklarına sağlam bir gelecek sunamayacak olması, tam düzeldim derken bir ekonomik krizle yerle bir olabiliyor olmanız ve daha cabası….

Sadece 2-3 yıl geriye baktığınız da hayatınızda aynı şeyleri yapmak size zevk veriyorsa ; Ya Siyah kuşak bir Networkersınız ya da Milyon dolarlık bir şirket sahibisinizdir…

Network Marketing öyle bir iş modelidir ki devletler bile ekonomik krizle savaşırken networker’lar ayakta durmaya devam eder. Ülkemiz de her sene milyonlarca kepenk kapanırken networker’lar ayakta durmaya devam ederler.

Ön yargıyla bakmayı tercih edenler ise kulaktan dolma bilgilerle, network’ün  kağıt üzerinde yuvarlaklar çizilmesi gibi saçma bir görselden ibaret olduğunu sanırlar. Kolayca para kazanıldığını yada yatarak para kazanıldığını anlatıyormuşuz gibi bir durumumuzun olduğunu söyleyenlerde olmuyor değil. Bu ön yargı oluşturan kaynak olma çabası , gereksiz bilgi kirliliğinden başka bir şey değildir. Bu durum kasaptan ehliyet almayla eş değerdir.

Yanlış bilgilerin esareti altında kalmamanız dileğiyle…

Eğer İşinizi internet üzerinde sizden bağımsız bir şekilde 7/24 olarak inşa etmek istiyorsanız, hızlı adaylama yapmak  istiyorsanız 15 günlük  Network Marketing E – kamp e-mail kursuna katılabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve  kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için benimle0530 086 55 55 numaralı telefonumdan  iletişime geçebilirsiniz.

 

Başarı sizinle olsun

imza-Tugayuzumcu

 

 

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…

Önceki yazıyı okuyun:
MLM – HIZLI ADAYLAMA YAPMAK(Prospecting)

  Network MArketing (MLM) Endüstrisinde başarılı olanlar hep takip yapar ve sürekli bilgi akışı sağlarlar. Networker'lar sürekli iş anlatımı yaparak...

Kapat