Anasayfa / Genel / Network Marketing ”Distribütörüm işi bıraktı” (M.L.M)

Network Marketing ”Distribütörüm işi bıraktı” (M.L.M)

kaybetmekNetwork Marketing endüstrisinde etkin olmayan,aktiflik yapmayan distribütörler işi bırakabilir.Bu durum bazen bir liderin geri çekilmesinden kaynaklanırken ,alt grup içerisinde olan kişilerde de rastlayabilirsiniz. Kara düzen network marketer yöntemleriyle karşınızdaki kişiyi aktif tutmazsanız olumsuzluklar kaçınılmazdır. İşe başlayan kişilere bu zorluklardan bahsetmediğiniz de ise aldatıcı konumuna düşebilirsiniz.

Peki işimize dahil ettiğimiz kişilerin bu zorlukların altından kalkmasını nasıl sağlarız? Pskilojisini nasıl üst seviyelerde tutarız?  Sonuçta grubunuz içerisindeki kişilerin psikolojisinde inişler ve çıkışlar olacaktır. Telefonla bütün grubunuzdaki insanları teker teker saatlerce arama yapıp Gaz mı vereceksiniz? Tahminime göre maksimum 10-20 görüşmeden sonra zorluklarla kurduğunuz karşılıklı olan duygusal bağınız kopacak ve her iki tarafında modu düşecektir. Genelde kopyalanan budur. Peki bunu mu kopyalamak istiyordunuz ?

Düşünün ;

1 lider olmanız isteniyor

2. Kopyalanabilir olmanız isteniyor

3.Başarı odaklı olmanız isteniyor

4.Marketing planınızın belirli bir süre sonra sizden bağımsız ilerlediği söyleniyor ama sunuma çıkan yüzler hep aynı 🙂  Çünkü genel olarak bu iş part time yapılıyor.

5.Kendinizi kandırmayın.

Ben %80 oranında tembel olmanızı öneriyorum. Sürekli bilgi akış sağlayabilir durumda olabilmelisiniz.İlgisiz adayların peşinde sunum ,sunum koşup ağır bedeller ödemek yerine işinizi ev ortamından da  rahatlıkla sürdürebilirsiniz.

Bu yazıyla ilgili olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum ve işinizi sizden bağımsız 7/24 otopilotta inşa etmek istiyorsanız 15 günlük e-kamp‘a katılın. Kurs 15 gün sürer ve her gün 1 e-mail ders alırsınız.

Sizin başarınıza…

imza-Tugayuzumcu

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…

Önceki yazıyı okuyun:
Network marketing’de ürün önemlimi? (M.L.M)

Network marketing 'de ürün önemlimi? Siz kendinizi adayın yerine koyun ve kendinize sorun. Ürün önemlimi ? Bu işe neden girdiğinizi...

Kapat