Anasayfa / Genel / Network Marketing Gerçekleri

Network Marketing Gerçekleri

   
Gözünüzün görebildiği ve göremediği canlıların çoğalması aslında bir Network ‘tür. İnsanlar,Hayvanlar, Bitkiler ve Mikro Organizmalar dahil hepsi bağlı oldukları sistemin temsilcileri yani bir  çeşit Networker’lardır.
   Bu güne kadar gelmiş geçmiş bütün başarılar Network sayesinde olmuştur ve olmayada devam edecek. İş yerleri ,Okullar, Mağazalar, Marketler, Askeriyeler, Devletler ve birbirine bağlı olan bütün Kurumlar Network tabanlı çalışırlar.Network yapısı olmasaydı İnsanoğlu Dünya’ya hükmedemezdi. Çok fazla derinlemesine inmeyeceğim çünkü bunun örneklerini yazmakla bitiremeyiz.
   Network kurmak veya bir Network temsilcisi olmak basit gözükür fakat sistemlerin yapısına göre zorlaşabilir. Zor olan kısmı genellikle insanların firmaların tanıdığı zamana ayak uyduramaması ihtimali çok yüksektir.
   Bağlı olduğunuz sistem eğer sizden belirli bir süre içerisinde temsilci yapmanızı istiyor ve o zaman içerisinde yeterli sayıya ulaşamadığınızda hak ettiğinizi vermiyorsa sıkıntılar yaşamaya başlayabilirsiniz.
   Network Marketing’de uzun süreli araştırmalarım sonucu  sıkılmadan ,kasılmadan,fazla yatırım yapmadan, kolay bir şekilde para kazanılması mümkündür.
   Örnek :  Bir Network Marketing Firmasına davet edildiniz. Sunumu aldınız ve ürünleri beğendiniz. Ücreti 50-2000 TL arasında olabilir. Eğer bu ücretleri ödediğinizde ben bu işi yapmıyorum veya yapmak istemiyorum derseniz kaybetmiş olursunuz. Eğer bu işi yapamazsanız yani zamanında temsilci yapamazsanız yine kaybetmiş olursunuz. Eğer yüksek meblağlar kazanacağınızı veya karşınızdaki kişinin kazanacağını söyleyip hiç bir hareket yapmazsanız yine kaybetmiş olursunuz.
Network Marketing’de kaybetmenin kurallarını öğrenmeniz gerekecek. Ne kadar çok kaybeder ve vaz geçmezseniz kaybedilmeyecek noktaya ulaşırsınız.
Kazanmak için gerekli olanların listesinin elinizde fakat kazanmak için çaba gösteren ve kölelik sistemine ayak uyduran çok fazla insan olduğunu biliyorum.
Çevrenizde paraya ihtiyacı olan insanları görüyorsanız yanılıyorsunuz. Paraya ihtiyacı olan insan sürekli çalışır ve asla paraya ihtiyacı olduğunu anlayamaz. Paraya ihtiyacı olmayan insan sürekli insan çalıştırır ve paraya ihtiyacı olmaz.
Zenginle Fakirin arasındaki en büyük fark budur.
İnsanların %80’i yönlendirilmekte ve yönlendiği doğrultuda hareket etmektedir. Devletler,Bankalar,Okullar, Eğitim sistemi ,İş yerleri , zaman yönetimleri sürekli sizden almak için varlar.
Sahip olduğunuz hiç bir şey inanmasaydınız olmazdı. İnandığınız için alırsınız, inandığınız için harcarsınız,inandığınız için biriktirirsiniz, inandığınız için yaşarsınız, inandığınız için başlarsınız. İnsan inanmadığı herşeyden vazgeçer ve inanmadığı herşeyden uzaklaşır.
   Network Marketing yapmak istiyorsanız ve köle gibi sunum sunum insan peşinde koşuyorsanız yada bu işten beş kuruş bile kazanamadıysanız daha öğrenmeniz gereken çok bilgi var demektir.
Şimdi bu konuyla bağlantılı olarak en önemli noktayı sizlerle paylaşmak istiyorum.
Aldığınız bilgiyi geliştiremiyorsanız veya çoğaltamıyorsanız hiç bir önemi yoktur.
Size önerim ise şudur ;
İnsan çok çabuk unutur. Eğer Android veya ıos telefon kullanıyorsanız. Bilgisayarınıza da bağlı olarak kullanabileceğiniz bir uygulama paylaşıyorum. Bu uygulamayı telefonunuza indirmenizi tavsiye ediyorum.
İndirme Linkleri
  
Bu uygulama işinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.
 Edindiğiniz bilgileri unutmamak,not etmek ve düşüncelerini geliştirmek için bir başlangıç yapabilirsiniz. Sürekli not alın ve aldığınız notları birleştirerek paylaşımlarda bulunun.
  Eğer Network Marketing işi yapıyorsanız yada yapmak istiyorsanız bunu sizden bağımsız olarak 7/24 Otopilot ‘ta yönetebilirsiniz. Detaylı bilgi için benimle iletişime geçebilir Profesyonel Danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Firmanızın veya bağlı olduğunuz Network Marketing Firmanız önemli değildir.
Sizin başarınıza.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…

Önceki yazıyı okuyun:
İnternetten Para Kazanma Teknikleri

Dünya'da fazlasıyla insanın internetten para kazanmak için adım attığını ve sonunda çok fazla uğraş gösterilmesi gerektiğini anlayarak geri çekildiğini görmekteyiz....

Kapat