Anasayfa / Genel / Network Marketing’de Çekirdek yapı (M.L.M)

Network Marketing’de Çekirdek yapı (M.L.M)

okuİnsanlar neden korktuklarını bilmezler!

Bu işin doğasını yani çekirdeğini ve yapısını karşınızdaki adayınıza gösterebilmelisiniz.

Bunu karşınızdakilere nasıl anlatabilirsiniz?

Şuan ve geçmişte yaşayan her insanın
ve her canlının network yaptığını söyleyebilirsiniz.Bütün evren, içerisinde yaşayan canlılar network yapısına göre inşa edilmiştir. .

Dünya’nın ilk başladığı günlere ilk canlılara gidelim ve günümüze kadar nasıl geliştiğine bakalım.Hayvanların ,bitkilerin bütün canlıların doğasını izleme ve izletme olanağınız var.

Doğmak, gelişmek  sizce nedir ? İyi hatırlayın size bütün networkerlar kolay kopyalanabilir olmanızı söylüyorlar. İnsanlar size ben bu işi yapamam diyorsa bile dünyada var olduğu müddetçe ve yaşam mücadelesi verdikçe zaten yapıyor. En önemli farklardan birtanesi de şuan çalışmış olduğu maaşlı işler  kısırlaştırıyor. Sizi bir döngü içerisinde kullanıyor, faydalanıyor ve sizle anlaşamadığın da sıradaki diyerek  yine bir kısır döngü başlatıyor.

Yaratıcının,evrenin bile gönderdiği frekans veya mesajlarla network yapısını kullanarak insanlara ulaştığını gözlemleyebilirsiniz.

İlk mesaj ; Oku!

Şuan bulunduğunuz nokta itibariyle aile, iş ortamı , eğitim hayatı dahil dizilime baktığınızda network yapısıyla iç içe yaşarsınız ve insan doğasına uygun olduğunu görebilirsiniz. Adaletli olan Network Marketing’de hiç kimse sizi kısırlaştıramaz. Sadece siz ya beklemeyi tercih edersiniz  yada harekete geçip bilgi aktarmayı…

Günümüzde  güven kurmanın , arkadaş olmanın ,iletişim kurmanın  yolu doğru bilgiyi kısa sürede aktarabilmek olabilir mi ?

Bu yazıya dair olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum ve  eğer işinizi 7/24 sizden bağımsız olarak İnternet üzerinden  otopilot’ta inşa etmek istiyorsanız  Ücretsiz olan 15 günlük e-kamp‘a katılın. Her gün 1 e-mail ders almak üzere işinizi sizden bağımsız olarak inşa etmeyi öğrenin.

Sizin başarınıza…

imza-Tugayuzumcu

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…

Önceki yazıyı okuyun:
Devlete sırtını dayama! (M.L.M)

Networker olabilmeniz için insanların sorunlarını dinlemeniz gerekiyor. Genelde Network Marketing yapıyorum dediğinizde karşı taraf çevresinden duyduğu firma isimlerini söyleyecektir. Bu...

Kapat