Anasayfa / Dijital Pazarlama / Online Para Kazanmak İçin 3 Önemli Kural

Online Para Kazanmak İçin 3 Önemli Kural

İnternet üzerinden 7/24 Otopilot’ta ve sizden bağımsız olarak para kazandıran bir sistem arayışı içerisinde iseniz aşağıda okuyacaklarınız size yardımcı olacak nitelikte kurallardır.

Eğer Futurenet kullanıcısıysanız İnternet üzerinden otopilot’ta para kazanmanız pratik hale geliyor. Bilmeyenler için özetlemek gerekirse Facebook ve Twitter gibi paylaşım platformu olan Futurenet  beğeni ve paylaşımlarınıza göre para ödüyor.Yatırımcılardan aldığı gelirin %90’nını kullanıcılarıyla paylaşıyor. Diğer platformlardaki gibi reklamları göze sokmaya çalışmayan Sosyal paylaşım platformu olan Futurenet ayrıca kişisel bilgilerin güvenilirliği ve mesajlaşma açısından da oldukça başarılı bir puan alıyor.

 Futurenet kullanıcı arayüzü çok basit ve kullanışlı

Ücretsiz olarak üye olabileceğiniz ve paylaşım yaparak yüksek gelirlere sahip olabileceğiniz Futurenet ‘in bir avantajı da  kullanımı çok basit olması. Apple – IOS yazılımı gibi tamamen kapalı kaynak kod kullanan Futurenet platformuna girdiğinizde kullanıcılara özel olarak tasarlanmış şirket paneliyle işin internet üzerinden takip edilmesine imkan sağlıyor. Bir yerden paylaşım yapıyorsunuz diğer yandan gelirinizin durumunu kontrol edebiliyorsunuz.

5-6 Aylık bir süreçte aşağıdaki örnek görselde ki gibi gelirlere ulaşabilirsiniz.

10 dolarlık ağaç

 

Not : İlk başlangıçta yapmış olduğum paylaşımların gelirinden 10$ yatırım yapılmış Premium üye olunmuş halidir. Bu platformu Premium üye olmadan yani 10$ yatırım yapmadan göremezsiniz.

 

Zaman kaybetmeden kurallara geçelim artık.

     1.Futurenet Sosyal Paylaşım Platformuna Ücretsiz Üye Olun

Futurenet ücretsiz bir platformdur. Eğer hızlı bir şekilde kazanmak isterseniz direk 10$ yatırım yaparak da işinize başlayabilirsiniz. Burada kendinize sormanız gereken soru şudur ; Zaman mı önemli  yoksa Para mı ?  seçim sizin. Eğer zamanınız kısıtlıysa platformda çok zaman harcamak istemiyorum diyorsanız yada paylaşım yapmak sizi sıkıyorsa hiç durmadan 10$ yatırım yapmanızı tavsiye ederim. Eğer benim gibi paylaşmayı seviyorsanız 🙂 İçer de yapacak olduğunuz güzel paylaşımlarla da kısa sürede bu parayı zaten elde ediyorsunuz. İlk 10$ gelir elde etme süreci 15-30 gün sürebilir.Bu sizin hızınıza göre değişiklik gösterebilir. Benim ilk 10$ kazancım 19 gün sürmüştü. sonrasında ise zaten katlayarak devam etti. İlk zamanlar 0.30$ gibi komik rakamlar veriyor. Bu durumun sizi aldatmasın sonrasında 1.00$ , 1.50$,2.5$,8.00$,22.00$ civarına kadar yükseliyor. Bu sizin isteğinize bağlıdır.

 

2.Futurenet ‘de hızlı paylaşım yapın

Mümkün olduğunca hızlı paylaşım yapın ve arkadaş olmaya devam edin. Sizler arkadaşlarınızın gönderilerini beğendikçe ve paylaştıkça onlarda sizinkileri paylaşmaya istekli olacaklardır. İlk başlarken beğen butonuna basmaktan başka bir şey yapmıyordum.Bir arkadaşım sağ olsun paylaşmanda gerekiyor demişti ve böylece paylaş butonuna da basmaya başladım. Paylaştıklarım benim profilde spam(seri gönderim) yapacak sanıyordum ki tam aksine ana ekrana gönderiyordu ve daha çok kazanmaya başladım. Tavsiyem günlük en az 50 fotoğraf paylaşımıdır.Günlük 100-150 paylaşım kazancınızı uçuracaktır. Davet konusunda aceleci olmanıza gerek yok hatta ağacınızı açmadan kimseyi davet etmemeye özen göstermenizi tavsiye ederim.

 

3.Futurenet’de rahat ve inançlı olmanız gerekiyor

Ağacınızı açtığınızda daha rahat olacaksınız bunu bir ek iş gibi düşünmeye başlayacaksınız. İnançlı olmanızı sağlayan da o ağaçtan gelen paraları günlük olarak görmenizdir.Sürekliliğinizi koruyarak paralarınızı banka hesabınıza havale yapabilir veya içeriğinde bulundurduğu payment ödeme sistemleriyle hesabınıza aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Futurenet İşinizi geliştirmek için  sizi destekler

Görsel videolar,Size özel davet sayfası ,Cloud(yedekleme) hesabı, Web sayfası gibi özel hizmetlerle sizi destekler.

 

Hiç bir ürün satmadan veya kapı kapı dolaşmadan, İnternet üzerinden gelir elde edebilirsiniz.

Sormak istediğiniz sorular için Futurenet’e üye olduktan sonra bana yazabilirsiniz.

Kayıt olmak için ; tıklayın.

 

 

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yazar Tugay Üzümcü

IT specialist,Digital Marketing Consultant, Web Design Expert,M.L.M Trainers

2 Yorumlar

  1. momentum sisteme kayıtlıyım futurenet üyesiyim ancak bundan sonra ne yapmam gerekiyor.yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hey there!

Sign in

Forgot password?
Close
of

Processing files…

Önceki yazıyı okuyun:
Twitter’da Neler Oluyor ?

Bilgi sistemleri konusunda bir çok yazar okudum ve okumaya da devam ediyorum.Bu konuları incelediğimde ve bilgi topladığımda aşırı derece gözlem...

Kapat